• O NAS

KAFLOVE to nasza mała rodzinna pracownia ceramiczna mieszcząca się w piwnicy rodzinnego domu na Warszawskich Bielanach. Tworzymy głównie unikalne kafle ceramiczne, ale też  podstawki pod naczynia, talerze, miski i umywalki. Kolorowa dekoracyjna ceramika przy tym w pełni użytkowa to zdecydowanie to co lubimy lepić najbardziej :)

Nie jest to produkcja masowa a manufaktura w której od początku do końca ręcznie, z dbałością o detale wytwarzamy każde ceramiczne dzieło. Ręczna produkcja sprawia że wszystkie nasze wyroby się od siebie różnią, nie ma dwóch identycznych. Kafle czy talerze nie są zupełnie równe, minimalnie różnią się grubością czy nasyceniem koloru, co tylko podkreśla ich urok. Każdy z nich jest zupełnie niepowtarzalny i wyjątkowy. Tak unikatowe dodatki sprawiają że wnętrze w którym zagoszczą zyskuje oryginalności i charakteru!

Jak działamy?

KAFLE

Większa część naszych kaflovych realizacji to zamówienia indywidualne. W naszej galerii i sklepie znajdziecie różne kaflove inspiracje. Mozecie zamowić kafle z jednej z naszych serii  lub pokusic sie o cos lepionego na miarę specjalnie dla Was. Mamy możliwość wykonania dowolnej ilości danego wzoru w wybranym z pośród dostępnych rozmiarów i kolorów. Czas realizacji każdego zamówienia oraz wycenę ustalamy indywidualnie. Masz pomysł na swoje niepowtarzalne kafle?
Napisz do nas to zaprojektujemy je wspólnie.
Do wspólpracy zapraszamy również galerie, architektów, dekoratorów, blogerów.

SKLEP

 Dla tych którzy nie lubią czekać! Staramy się też abyście raz na jakiś czas mieli możliwość zakupienia u nas od ręki czegoś zupełnie niepowtarzalnego.  Przygotowujemy dla Was zestawy autorskich kafli, podstawek naczynia

90649BC4-8E1A-4122-B49A-94616882A6ED.JPG

  • Sklep zamknięty

Strona w budowie zapraszamy wkrótce :)