• O NAS

  KAFLOVE to mała rodzinna pracownia ceramiczna mieszcząca się w rodzinnym domu na Warszawskich Bielanach. Tworzymy nie tylko unikalne kafle ceramiczne, ale również talerze, miski i umywalki. Kolorowa i w pełni użytkowa dekoracyjna ceramika to zdecydowanie to co lubimy lepić najbardziej.

Dlaczego kafle? Bo wszystko zaczeło się właśnie od nich! Chęć posiadania idealnych kafli do kuchni była tak duża, że trzeba było je ulepić samemu:D Okazało się, że ceramika daje nam nieskończenie wiele możliwości! Krok po kroku rozkochała nas w mnogości niespotykanych barw i tekstur które można przenieść na ściany. No i tak powstało Kaflove.

IMG_8794(2).jpg

W Kaflove od początku do końca ręcznie, z dbałością o detale tworzymy każdą ceramiczną rzecz. Ręczna produkcja sprawia, że wszystkie nasze wyroby są niepowtarzalne. Kafle czy talerze nie są zupełnie równe, nieznacznie różnią się grubością, czy nasyceniem koloru, co tylko dodaje im uroku. Tak unikatowe dodatki dodają wnętrzom pozytywnej energii i charakteru!

IMG_2625.jpg

Jak działamy?

KAFLE

Wytwarzanie ręcznie ceramicznych kafli to praco i czasochłonny proces. W związku z tym większość  kaflovych realizacji wykonujemy dla Was na zamówienie.
Możecie zamówić je w sklepie lub zaprojektować z nami indywidualny zestaw kafli skrojony na miarę. Mamy możliwość wykonania dowolnej ilości danego wzoru w wybranym z pośród dostępnych rozmiarów, kształtów, kolorów i tekstur.
Masz pomysł na swoje niepowtarzalne kafle? Napisz do nas, a zaprojektujemy je wspólnie.
Do wspólpracy zapraszamy również galerie, architektów, dekoratorów, blogerów!


A macie coś od ręki?

SKLEP

Tak. Dla tych którzy nie lubią czekać też coś mamy! Staramy się raz na 2 tygodnie dać Wam możliwość zakupu naszych produktów od ręki. Jeśli chcecie być na bieżąco z terminami dostaw do sklepu koniecznie zapiszcie się do newslletera lub śledźcie nas uważnie na Facebook'u i Instagramie:) 

Macie ochotę wpaść do pracowni zobaczyć co mamy nowego, albo po prostu zamienić z nami miłe słowo, piszcie do nas! Chętnie się z Wami zobaczymy.

                                                                                                          ściskamy! Magda i Kasia

90649BC4-8E1A-4122-B49A-94616882A6ED.JPG